Mød teamet bag ametsis

Vi står klar til at hjælpe dig ✔

 

Kontakt på telefon ☎ 46467649 

Man- til Torsdag  kl.9.00 - 15.30

Fredag               kl.9.00 - 15.00 

 

 

HVEM ER VI ?

 

 

SALGSTEAM

Mads Kristensen

Salgschef - Sales manager

M +45 2154 5044

mads@ametsis.dk

Betina Kraul Rasmussen

Key account manager - VEST

M +45 5155 7649

betina@ametsis.dk

Thomas Skovbo

Key account manager

M +45 8161 5738

thomas@ametsis.dk

Helle Nielsen 

Kontorchef - Office manager

T +45 4646 7649

helle@ametsis.dk

Michele Leth Thomasen

Kontorassistent - Office assistant

T +45 4646 7649

michele@ametsis.dk

Jane Røddik Martensen

Kontorassistent - Office assistant

T +45 4646 7649 

jane@ametsis.dk

INDKØB

Anders Arvid

Indkøber - Strategic buyer

T +45 3031 5651 

aa@ametsis.dk

GRAFISK DESIGNER & MARKETING

Sabine Larsen

Grafisk Designer & Marketingassistent - Marketing

T +45 4646 7649 

sabine@ametsis.dk

BOGHOLDER

Lotte Griet Von Voss

Bogholder - Accountant

T +45 4646 7649

bogholderi@ametsis.dk

LAGER

Tom Nielsen 

Lager - Warehouse

 

Morten Linderod Bülow

Lager - Warehouse

LEDELSE

Maja Meisner

Direktør - Director

T +45 4646 7649

maja@ametsis.dk

Brian Hansen 

Direktør - Director

T +45 4646 7649

brian@ametsis.dk

KONTORHUND

Charlie

Office dog