HVEM ER VI

KONTAKT

OS I AMETSIS

ametsis ApS

Grimstrupvej 185

DK-4700 Næstved

+45 4646 7649

info@ametsis.dk

SALG

Åbningstider

Man - torsdag 9:00 - 16:00

Fredag  9:00 - 15:00

Lør - søndag LUKKET

Mads Kristensen

Salgschef | sales manager

M +45 2154 5044

mads@ametsis.dk

ADMINISTRATION

Betina Kraul Rasmussen

Key account manager | VEST

M +45 5155 7649

betina@ametsis.dk

Pernille Nøhr Karlskov Liljegren

Studentermedhjælper | Student assistant

M +45 4023 2349

pernille@ametsis.dk

BOGHOLDERI

Helle Nielsen

Kontorchef | office manager

T +45 4646 7649

helle@ametsis.dk

LAGER

Billede på vej

Jane Røddik Martensen

Office assistant | kontorassistent

T +45 4646 7649

jane@ametsis.dk

Michele Leth Thomasen

Office assistant | kontorassistent

T +45 4646 7649

michele@ametsis.dk

Lotte Griet Von Voss

Bogholder | accountant

T +45 4646 7649

bogholderi@ametsis.dk

Jacob Aabenhus

Lager | warehouse

M +45 4049 7649

info@ametsis.dk

MARKETING

Tom Nielsen

Lager | warehouse

M +45 4049 7649

info@ametsis.dk

VAGT

Billede på vej

Ronny Jespersen

Lager | warehouse

M +45 4049 7649

info@ametsis.dk

LEDELSE

Billede på vej

Morten Linderod Bülow

Lager | warehouse

M +45 4049 7649

info@ametsis.dk

Mia Thrue Fossing

Marketingchef | marketing manager

M +45 2115 7649

mia@ametsis.dk

Charlie Hansen 

Kontorhund | office dog

T +45 4646 7649

info@ametsis.dk

Maja Meisner

Direktør | director

T +45 4646 7649

maja@ametsis.dk

Brian Hansen

Direktør | director

T +45 4646 7649

brian@ametsis.dk