KONTAKT

OS I AMETSIS

ametsis ApS

Grimstrupvej 185

DK-4700 Næstved

+45 4646 7649

info@ametsis.dk

SALG

Åbningstider

Man - torsdag 9:00 - 16:00

Fredag  9:00 - 15:00

Lør - søndag LUKKET

Mads Kristensen

Salgschef | sales manager

M +45 2154 5044

mads@ametsis.dk

Susanne Petersen

Key account manager | ØST

M +45 4023 2349

susanne@ametsis.dk

Betina Kraul Rasmussen

Key account manager | VEST

M +45 5155 7649

betina@ametsis.dk

Erling Lundell

Sales manager | SE

M +46 722431088

erling@ametsis.dk

ADMINISTRATION / BOGHOLDERI

Helle Nielsen

Salgsassistent | sales assistant

M +45 2018 6649

helle@ametsis.dk

LAGER

Trine Hansen

Salgsassistent | sales assistant

M +45 4042 7649

trine@ametsis.dk

Michele Thomasen

All around assistant

T +45 4646 7649

michele@ametsis.dk

LEDELSE

MARKETING

Mia Thrue Fossing

Marketingchef | marketing manager

M +45 2115 7649

mia@ametsis.dk

Tom Nielsen

Lager assistent

M +45 4049 7649

info@ametsis.dk

Mikael Berthelsen

Lager assistent

M +45 4049 7649

info@ametsis.dk

Maja Meisner

Direktør | director

M +45 2546 7649

maja@ametsis.dk

Brian Hansen

Direktør | director

M +45 2022 7649

brian@ametsis.dk


SISTEMA LEVERANDØR

I HELE NORDEN

 

ametsis har fokus på sunde veganske fødevarer, samt professionel funktionel fødevareopbevaring. Vi kan derfor tilbyde specielt udvalgte mærker som SISTEMA, Peakz, ChiaGo, MadeGood og Mindful Bites.

//Se alle produkter her

ametsis nyheder

 

sistema drikkedunk er testvinder i iforms test af drikkedunke udgave #10-2019.

//se artiklen her

 

Cookiepolitik

//læs mere her

Kontakt

 

ametsis ApS

Grimstrupvej 185

DK-4700 Næstved

Mail: info@ametsis.dk

Tlf.: +45 4646 7649

CVR 30541359

Copyright @ All Rights Reserved ametsis ApS